Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC Media Playert hogyan...

Omi88 kérdése:

A VLC Media Playert hogyan lehet többször megnyitni?

Figyelt kérdés
Kijelölök több mp3-at és megnyílik a vlc ahol a lejátszási listában van az összes zene amit kijelöltem. De ha mellé szeretnék nyitni mondjuk egy filmet akkor a helyébe lép és egyszerre a kettő nem működik. Ha kiveszem a pipát a "csak egy példány használata a fájlkezelőből való indításkor" mellől akkor tudok zenét és filmet is nézni egyszerre. De ilyenkor ha több zenét kijelölök akkor mindegyik külön vlc ablakban nyílik meg :( van mód rá hogy ezzel a több vlc megnyílós beállítással a 20-30 kijelölt zene csak 1 VLC ablakban nyíljon meg?

#VLC #VLC Media Player #többszöri megnyitás
2021. okt. 29. 14:46
 1/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

"van mód rá hogy ezzel a több vlc megnyílós beállítással a 20-30 kijelölt zene csak 1 VLC ablakban nyíljon meg"


Van egy pár..

Például húzd rá őket a playlistre, vagy add hozzá menüből.

De az is lehet, hogy ha a megnyitott lejátszóra húzod rá, akkor is jó.

Most épp nincs letöltve, így nem tudom tesztelni.

Vagy akár jobb gomb a zenékre és a context menüben is lehet ilyen opció.

2021. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kijelöltem 10 zenét és nem enterrel hanem hozzáadás vlc lejátszólistához opcióval indítom akkor is mindegyik külön ablakban nyílik meg. Ha lejátszás a VLC médialejátszóval opcióval akarom akkor is külön nyílnak meg :(
2021. okt. 29. 14:55
 3/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
Megnyitod a VLC-t... View / Playlist és oda hozzáadhatsz amennyit szeretnél.
2021. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eskü nem értem mivan most. Ha manuálisan ráhúzom a zenéket és elindítom akkor eltudok indítani egy másik ablakot amiben meg zene megy és működik egyszerre a kettő. DE ha rányomok a kijelölt zenékre akkor is egy full üres lejátszólistára kerülnek de így már ebbe az ablakba nyílik meg a film. Nemigaz nincs egy normális médialejátszó amit úgy tudok használni ahogy akarok. Mindezt azért mert a windows media player gondolt egyet és elkezdett laggolni és szarul működni. Azért köszönöm a segítséget a VLC-vel :)
2021. okt. 29. 15:23
 5/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
89%

Hát.. nekem mondjuk eszembe nem jutna VLC-vel zenét hallgatni.

Próbáld ki mondjuk a foobar2000-t!

Aztán nem kell szenvedned, mert látod az összes zenédet és hallgatod, amelyiket akarod.

A VLC-n meg megnyitod a videó(ka)t..

2021. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt eszemben VLC-vel zenét hallgatni csak hogy most rossz a win media player kerestem valami alternatív megoldást. De megnézem amit mondtál másik progit :)
2021. okt. 29. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az MPC-HC (Media Player Classic - Home Cinema) [link] lejátszót.
2021. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Media Player Classic is laggol a gépen. De pl a Groove az nem. Mondjuk az gagyi. Nem tetszik :D
2021. okt. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!