Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék animációt csinálni,m...

Szeretnék animációt csinálni,milyen program kell hogy csinálhatsak?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok pocsék rajzból,kérdezném hogy mik ezek az applikációk?

Van számítógépem ahol meg tudnám csinálni.

Igazából nem az a pont hogy "uu de szuper animációt csináljak" hanem időfoglalás lenne..

Légyszíves normálisan válaszoljatok,mert csak egy ártatlan kérdés,nincs semmi politika/társadalmi kérdés,akkor lesztek normálisan válaszolni!



#Animáció,rajzolás,rajz,videó
2021. okt. 29. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adobe After Effects, Adobe Illustrator
2021. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Animációs szoftvereknek hívják őket.

Ezernyi féle/fajta van - pár ingyenes (a #1-es által emlegetettek bár professzionális kompozitáló és vektorgrafikus szoftverek, de teljes, legális változatai fizetősek) és nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a programot irták, így van lehetőséged a szoftver kódjának áttanulmányozására, átellenőrizésére, egyéni módosítására) a teljesség igénye nélkül:

* Pencil2D: [link]

* Synfig: [link]

* Opentoonz: [link]

* enve: [link]

* Blender: [link] - ez elsődlegesen 3D modellező szoftver, de lehet 2D animációkat is csinálni vele, van benne kompozitálási és videoszerkesztési lehetőség is

* Krita: [link] - ez elsődlegesen festőszoftver, de lehet benne animálni is

2021. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HakapiszikMatyi ***** válasza:

A Blender-t én is ajánlanám. Nagyon jól el lehet vele tölteni az időt. :)

Korábban egy grafikus ismerősömtől megkaptam a "MAYA" programot, ami eszméletlenül profi, de szimpla időtöltéshez nem olcsó. (Hacsak nem úgy kapod, mint én.)

2021. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az válaszokat :)

Felpontozotalak titeket :)

2021. okt. 29. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Blendert ajánlom:)
2021. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!