Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nek nevezett dolog...

Windows 7-nek nevezett dolog miért torolte le a telepített Steam játékot és kékhalálozott?

Figyelt kérdés

Éjszakára bent hagytam a GTA 5-t tölteni, mire felkelek egy kékhalálos indítókép fogadott, és mikor bekapcsolta akkor ez fogadott, hogy a programok közt nincs fent se a Steam, se a GTA.


Alapjában a gépem nem kompatibilis win7tel, csak wi 8.1-el és 10zel, bár inkább csak a 8.1-essel.


Windows 8.1-gyel az a bajom, hogy szaggat rajta minden játék, amik a Windows 10-en nem, a Windows 10-zel az a bajom hogy iszonyat lassú, de a 8.1 sűvített. Ez egy ördögi kör, ezért jött ötletnek a 7-es, de ez borzalom.



2021. okt. 30. 04:03
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Nekem a sima alap 8-as volt a legjobb.
2021. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Tegyél 10 alá elég ramot és tanuld meg/jegyezd fel a saját gépedről, melyik driver szeret a win10 beépített maradni, meg melyiknek jobb a gyári friss (bár nem nagy talány valószínűleg)! Mondjuk jobban belegondolva win10-et lassúnak csak akkor láttam, amikor vinyóról próbáltam annak idején. Rendszernek 2022 hajnalán talán legyen már kötelező egy SSD, ne izélj ezen szerintem!
2021. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
21%

miert lenne lassu a 10? Valamit te csinalsz rosszu


amugyis amit irsz hogy eltunnek dolgok az virus, vagy komoly tarolo hiba

hdd ssd is lehet hibas ahogy ram is

nem pusztan csak azert mert nem kompatibilis 7 el

amugyis ki tudja milyent hasznalsz, legutolso kiadast erdemes amin minden fent van amit frissitest kapott

2021. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazat lehet. Venni fogok egy 120gb-os ssdt már
2021. okt. 30. 08:42
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem, a Windows 7 nem törölget önkényesen feltelepített szoftvereket. (A 10 elméletileg már megtehetné, de a MS nem gyakran élt eddig ezzel a lehetőséggel.)

Ez valami jókora rendszerhiba miatt, esetleg egy kártevő által történhetett. (Vagy öcsike beosont, ameddig aludtál, és sunyiban letörölte.)

Tudom, az ember nem engedheti meg magának mindig, hogy szabadon költekezzen, de talán itt az ideje egy új gépen gondolkodni.

2021. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ssd kellene, nem új gép, csgora használom, az meg amúgy fut egész szépen.

Amúgy köszönöm a válaszod!

2021. okt. 30. 10:22
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

120 ast irsz

eleve lassabbak a jobbak is

ha megjobban sporolsz nem leszel elorebb megeshet hogy hatrebb

2021. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
120GB ssd elég a Windowsnak azt mondják...
2021. okt. 30. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak igen, aztán túl sok másnak már nem :)
2021. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!