Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma vettem egy laptopot,...

Ma vettem egy laptopot, amihez van windows7 home prémium telepitő lemez is, de ahogy bekapcsoltam a gépet, az dos-sal indulna. Ezt irja ki: c: és várja a parancsot. Mit kell tennem? A dos-t nem ismerem.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel kell telepíteni a windowst.
2010. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, de hogy kell? Tehát villog a kurzor, jelz a

C:/ és vár, betettem a telepilemezt, de nem csinál semmit, valamit meg kellene nyomni, hogy elinditsam, de nem tudom mit.

2010. szept. 3. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell beírni semmit.

A windows 7 telepítő lemeze önindítós.

1.Indítsd újra a gépet

2. ki fogja írni a gép, hogy "press F13 to Boot menu"

azt az F1-12 gombot nyomogasd a billentyűzeten, majd mikor kijön egy választómenü, válaszd ki a CD/DVD-Rom meghajtót.

Onnantól csak az utasításokat kell követni.

Remélem segítettem.

2010. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És a laptopod Win7 kompatibilis egyáltalán?

Mégis ki használ ma DOS-t?

Szerintem át vágtak,kaptál egy 100Ft-os ős kövületet,amin

talán elfut a Win95.És a hozzá mellékelt Win7 telepítő lemez,másolattal hitették el veled hogy jó gép.

Jól mondom?Miért nem úgy árulták hogy felrakták rá a Win7-et,ha már ott a telepítő lemez?


Nekem ez gyanus,szerintem azon Win7 nem igen fog futni.

2010. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült feltenni a win.7.Pr.Home-t, automatikusan törlődött a DOS.
2010. szept. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!