Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lép ki állandóan a...

Miért lép ki állandóan a modern warfare és a black ops is?

Figyelt kérdés
Random kapom azt a hiba üzenetet hogy: "You disconnect from call of duty servers." és ki kell lépnem. Egy hónapja kezdte. Addig semmi gond nem volt. Mindegy hogy kampány vagy multi, kilép. NAT type moderate mindkettő. A Black ops - ban pedig matchet nem talál. Felmegy a pingem 200ra és csak keres.. Valaki tud megoldást mert a jutubos videók hadát megnéztem egyik sem segített.

2021. nov. 2. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A Black Ops már vagy két hónapja sz@r Steam alól, van hogy csak negyedjére tudsz felcsatlakozni a szerverre, csak homokórázik, los connection with the host...


Ahogy dumáltunk erről játékban ez globális dolog, azok is panaszkodtak akik az Usaból vagy Angliából játszanak.

2021. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lol. Akkor b@szhatom a 21ezer ft-om kb?? Haver meg nyomja állandóan. Mákja van gondolom. Tudni lehet hogy ez így meddig tart? Mert az mw is kb jatszhatatlan. Kész vicc.
2021. nov. 2. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam a Black Ops megy csak néha keservesen nehezen tudok belépni. Passzolom mi lehet a gond, mert nálad azért zűrösebb mint nálam/amiről hallottam.
2021. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még hagyján hogy nem talál meccset de hogy most pl belepek és mielőtt a menübe érne már error.

BLZBNTBGS00000002 ezzel a kóddal 🤡

2021. nov. 2. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez battle.netes hibakód, de a google erre is dob bőségesen találatot. Régen ennyi nyűg nem volt ezekkel... : D
2021. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam hozzá fix videót. Mindent megcsináltam már ami benne volt.. Vicc az egész. Az ember kedve elmegy az egésztől érted.. Ja és remélem a vanguard is ilyen off rotty lesz..
2021. nov. 2. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!