Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék letöltésénél elegendő...

Játék letöltésénél elegendő letölteni a RAR fájlokat egymás után, vagy kell még valami más program is, hogy el tudjam indítani a játékot, miután letöltöttem?

Figyelt kérdés
A Forceweb-ről töltöttem le egy játékot,minden egyes fájl megvan + az egyéb elemek is,amik még az oldalon szerepeltek,ki is tudom tömöríti a mappákat,de nem indul a játék,hanem a NERO DVD-programot adja be.Ha ezt visszautasítom (nem akarom DVD-re kiírni a programot),és bezárom,nem történik semmi,nyoma sincs a letöltött játéknak.
2008. dec. 12. 18:25
 1/5 yuda ***** válasza:

fuss neki mégegyszer:


tehát van egy rakás rar fájlod-ehhez kell egy tömörítő,mint pl. a winrar program-ezzel kicsomagolod és mit kapsz?

2008. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit!

:(

A NERO DVD-író progit adja be rögtön,de én nem akarom DVD-re kiírni a játékot,csak a gépemre szeretném telepíteni.

A fájlokat kibontja,azzal nincs baj,csak éppen "meg se mozdul" maga a játék.

2008. dec. 12. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a Néróval mégis megírni, csak az írót állítsd >>>

Image Recorder-re. Ekkor nrg-t(iso) készít a Néró, majd egy fájlban, a merevlemezre. Ezt az nrg-t meg tudod nyitni a Néró ImageDrive-val, amit a Minden program-ból tudsz indítani. A "Meghajtó engedélyezése" elé pipa, majd amikor betölt katt "Első meghajtó" fülön. A bejövő ablakban betöltöd az iso-dat. Ekkor ha minden rendben elindul a játékod. Ez egy virtuális meghajtó...mintha lenne egy dvd-d amit betettél egy dvd íróba, úgy működik....

Így tudod tesztelni a játékot, és nem dobsz ki dvd-t az írásra he nem jó a letöltött anyag.

2008. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuda ***** válasza:

winrarral bejelölöd az első fájlt(nem nyitod meg,csak bejelölöd)


felső sor balról második: extract to -itt add meg hová csomagolja ki,mert ott találod majd


indítsd el


ha kész,akkor nézd meg azon a helyen,mi lett belőle,de ne mond azt könyörgöm,hogy semmi-nézd meg total commanderrel pl.-és írd ide mi van a legvégén,hogy tudjuk egyáltalán milyen kiterjesztés!?..vagy lehet egy egész mappányi tartalom is...de valami lesz az biztos.

2008. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Honnan lehet letölteni a RAR programot,fájlokat?
2009. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!