Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Javíthattak vajon a windows...

Javíthattak vajon a windows 11 en vagy az intel drivereken az elmúlt 20-21 napban?

Figyelt kérdés
Hol lehetne ezt megnézni? Kb 3 hete feldobta a laptopom a windows 11 frissítést. Fel is tettem, tetszett is, de driver probléma jelentkezett (vagyis én arra tippelek) a képernyő el el homályosodott, a betűk pixelekre estek egy egy pillanatra. Semmihez nem találtam akkor frissítést, így ment vissza a win10. Ezzel nincs semmi baj. Érdekelne hogy esetleg ezeknek a javításoknak hol lehetne utánanézni. Am intel i5 1135g proci és intel iris xe a grafikus chip.

2021. nov. 10. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ez a processzor nem támogatott, soha nem fog Win 11-el működni.
2021. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mesélj még. Azért van a támogatott között, azért ajánlotta a win update is mert a 11 szériás i5 nem támogatott.
2021. nov. 10. 11:37
 3/5 A kérdező kommentje:
I5 1135g7. Keress rá. A kérdésből a 7 lemaradt.
2021. nov. 10. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg az intel honlapján, adtak-e ki.

Ezt ne a microsofttól várd, nem ők készítik a drivert

2021. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj még a telepítéssel néhány hónapot, hogy a gyerekbetegségeit kinőhesse a 11. [link]
2021. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!