Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Automata hangerőszabályzó...

Automata hangerőszabályzó progi van?

Figyelt kérdés
Telefonra (andrioid) és számítógépre létezik automata hangerő szabályzó? Vannak olyan részek egy filmben ami hangos, néha meg halk, nem lehet ezt kiegyenlíteni egy progival?

#automata hangerő
2021. nov. 11. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A lejátszóid audió beállításai között keresgélj. pl. [link]
2021. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Audacity
2021. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amit megosztottál képet, az win7, nekem win 10 van, bocsi azt nem irtam oda. Nekem nincs benne olyan opció, valamint nem mindig a beépített lejátszóval nézek filmet, van hogy neten keresztül, szóval abba pedig nem tud belenyúlni. Az audacity megvan, de annál is úgyanez a helyzet, szóval nekem nem ilyen kellene. Hanem ami progit csak úgy bekapcsolok és minden hang ami a gépből jön egy hangerőn lesz. nem esz üvöltés és robbanás olyan hangerővel hogy felriadjak rá ha esetleg bealszom.
2021. nov. 11. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak hogy megnyugtassalak, ott van a lehetőség Windows 10-en is. [link]
2021. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!