Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek akkor, ha a Forza...

Mit tegyek akkor, ha a Forza Horizon 5-ben nem láthatóak az ugratók, bónusztáblák?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy az Xbox Game Pass-nek köszönhetően ma feltelepítettem a Forza Horizon 5-öt, de a játékban szereplő sebességzóna táblák, bónusztáblák, ugratók nem láthatóak. Egy kivétel van, ha nagynehezen megtalálom a láthatatlan bónusztáblát(a térkép segítségével) akkor az láthazó lesz kiután lezúztam.

A válaszolóknak előri is köszönöm !



2021. nov. 13. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugratók, drifthelyek, trafik, sebességzónák folyamatosan jelennek meg ahogy teljesíted őket, illetve haladsz előre a fesztiválon. a bonusz táblák meg csak akkor jelennek meg ha a közelükbe érsz, ezeknek pont az a lényege, hogy keresgetni kell, vagy megveszed 3 euroért a kincsestérképet, akkor mutatni fogja az összeset azonnal.
2021. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1#


Ma már a cheateket is meg kell venni? lol

2021. nov. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem cheat az, már volt 4-be is ilyen, simán annyi, hogy nem kell megkeresgetni a táblákat, hanem mutatja a térképen, attól ugyanúgy el kell menni felszedni, illetve a trükkösebb helyen levőket is megoldani, hogy lehet elérni.
2021. nov. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mondtam cheatet, mert pl. 20 éve még így működtek az ilyen dolgok (már ha jól értem amit írsz)
2021. nov. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most ez oylan dolog, hogy kb ugyanaz mintha rákeresel neten egy térképre aztán az alapján szedegeted össze, annyi a difi, hogy az ingame térképen jelennek meg.

Most egyszerü példaként mint anno valamelyik gta-ban a rejtett cosmagokat nem ekresgette valaki hanem térképröl nézte hol van.

2021. nov. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Igen, valszeg még az elején oltam és ezért nem láttam, de mosz már minden oké.

2021. nov. 14. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Drifthez kézi váltót használj és kapcsold ki a stabilizátort illetve kipörgésgátlót ha be van :)
2021. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kipörgésgátló kikapcsolása már nem realisztikus
2021. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drifthez viszont jól jön.
2021. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!