Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Red Dead Redemption 2 miért...

Red Dead Redemption 2 miért crashel ki?

Figyelt kérdés

Letöltöttem kb 1 hete és minden jól ment stb... Tegnap óta meg random ki crashel egy idő után.

Laptopon játszom 85 fok körül mozog a proci a gpu meg 75 más játéknál volt már több is szóval a túlmelegedés nem opció. Semmi hibakódot nem dob ki, megakad a játék és kilép magából. 8gb ram van 6.5-7.5 szokott általában használni de ha ez lenne a baj akkor eddig is crashelt volna... Valami ötlet?



2021. nov. 13. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Stilusa miatt már törölték innen kommentjét.
2021. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 LakatosAnonymus ***** válasza:
8%

#11

Téged kéne törölni az élők sorából. :)

2022. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Jujj
2022. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd rá magát minősíti.
2022. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LakatosAnonymus ***** válasza:
40%
Legelőször mivel minősítettem magam? Megkérdeztem, hogy tört-e a játék vagy sem. Ezzel érdemeltem ki a lepontozást. Hát szakadjatok meg az egészen, rosszindulatú pöcsök. S még nektek áll feljebb, hogy én miért vagyok kiakadva. Persze, hogy kivagyok, az ember arra törekszik, hogy minél jobb eredményeket érjen el az oldalon azzal, hogy másoknak segít. Erre belefutok ilyen gyökerekbe, mint Ti.
2022. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!