Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a laptop meg fog felelni a...

Ez a laptop meg fog felelni a God of War gépigényének?

Figyelt kérdés

Ugye 2022.jan.14. megjelenik pc-re a God of War. Egyszerűen mikor megtudtam majdnem futottam 5 kört a ház körül, mindig akartam venni egy ps4-et csak ez a játék miatt, de ez nyilván nem így történt.

Szeretném kérdezni mivel még nem nyilvános, hogy milyen vas milyen minőségben fogja futtatni, ezért szeretnék egy felmérést tenni.

Nekem egy gamer laptopom van és a kérdés, hogy milyen grafikán milyen fps-el tudná futtatni a játékot? Van rá esély, hogy medium-high beállításokkal full hd felbontással 60 fps meglegyen vagy ez off?

Proci: i7-9750H

GPU: GTX 1660 ti 6gb

Ram: 16 gb 2666 mhz (2x8)



2021. nov. 13. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

"Szeretném kérdezni mivel még nem nyilvános, hogy milyen vas milyen minőségben fogja futtatni, ezért szeretnék egy felmérést tenni."


Ha magad is tudod, hogy még nem nyilvános a gépigénye, akkor hogy akarod tudni, hogy min hogy fog futni Ez így inkább ezotéria kategória így még.

2021. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam a felmérésre, ki mit mond. Lehet van olyan aki azt mondja, hogy a laptopom nem fogja elvinni szép grafikával lehet hogy lnne olyan aki pedig azt hogy simán. Véleményekre vagyok kíváncsi nyilván ezt majd akkor tudjuk meg 100%ra ha kijön. Csak na zsongok haha
2021. nov. 13. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Elindulni biztos hogy el fog, én ennyit mernék kijelenteni. A hogy fog futnira nem mernék semmit mondani.


Ha kutakodni akarsz próbáld kideríteni hogy milyen engine van alatta, és meg kell nézni hogy a már PC-re portolt eddigi PS címek mit használtak... ha esetleg van köztük olyan ami ugyanazt, akkor abból lehet következtetni.

2021. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. nov. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!