Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehhez a CPU-hoz ti melyik...

Ehhez a CPU-hoz ti melyik hőmérséklet monitorozó programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

AMD Athlon(tm) II X3 455 Processor 3.30 Ghz


Tehát amelyik jó eséllyel a legreálisabb értékeket mutatná erre a procira.


Windows 10 Pro 64 bit, 2004 verzió


Néztem pl. ezt,mert ezt egy pcworld.hu-s cikk ajánlotta: [link] De máshol azt olvastam hogy ez inkább csak Intel procikhoz jó.


És azért kellene mert most van egy játék ami nagyon pörgeti a procit (ezt úgy értsd hogy játék közben folyamatosan kb. 70 és 100% között tartja),és tényleg jó volna tudnom hogy ez a game most akkor előbb-utóbb megsütheti-e a CPU-t.


Előre is köszi!



2021. nov. 14. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OpenHardwareMonitor én ezt szeretem, de tökmindegy mert mindegyik program ugyanazokat az érzékelőket olvassa, így ugyanazt fogják kiírni is.


Nem süti meg, egyszerűen kék halál lesz ha túlmelegszik. De mivel ez egy elég öreg proci így tuti megérett egy újra pasztázásra, amivel sokat tudnál dobni a hűtésén.

2021. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hwinfo és mellé RivaTuner.

Rengeteg infót ki lehet tenni a játékra.

Feltéve, ha az alaplap rengeteg infót szolgáltat.

De aida64 is kiír mindent.

2021. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül a Core Temp-et raktam fel,mert annak a weboldalán kerek perc le volt írva hogy Supported Processors - All Athlon II series.


Az alapján amúgy nem volt itt semmi látnivaló,pörgetni pörgeti a procit a játék,de annyira nem melegszik,legalábbis a progi szerint csak olyan 42-43 fokig ment a fel a hőmérséklete.Az meg még biztos belefér,főleg hogy olvastam olyat is hogy az én procimnál talán valami 75 foknál jönne a kritikus hőmérséklet tartomány.


Ill. van még valami Tj. Max érték is ami meg 67 fok,de az meg a valaha elért legmagasabb hőmérséklet lehet gondolom én.De ugye az is még bőven 75 fokon belül van.


Egyszóval úgy néz ki még mindig egész jó a CPU-m hűtése :-)


[link]

2021. nov. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!