Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem szerepel egyes...

Miért nem szerepel egyes képekre kattintva jobb gombbal beállítás háttérképnek opció?

Figyelt kérdés
Formátum nem probléma, mert ugyanolyan formátumú képet be tudok állítani. A felbontás sem, mert nem haladja meg egyik irányban sem a képernyő méreteit. De egyébként be tudok állítani nagyobb felbontású képet is háttérnek.

2021. nov. 18. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyenek annak a képnek a tulajdonságai, melyeknél nem szerepel a háttérkép opció?
2021. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jpg, jpeg, png...

Akármilyen kicsi, nagy, torz (a képernyőhöz képest)...

Érdekes egyébként, hogy amit PrintScreen-nel készítek (Portable ScreenHunter Free nevű programmal), annál mind ott van a beállítás háttérképnek.

Most figyeltem meg, hogy a Letöltések mappákban lévő és az asztalon lévő képeknél nem szerepel ez az opció. Átraktam egy képet a Portable ScreenHunter Free nevű program által mentett mappából (ahol ugye ott van a képeknél a beállítás háttérképnek opció) az asztalra, és ott már nem volt meg ez az opció. Nem értem miért...


((Lehet, hogy manuálisan be lehetne állítani (tehát asztal jobb klikk háttérkép...), de nem ez a kérdés. - Ezt csak előre írom bárkinek is.))

2021. nov. 18. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejlesztők szerintem szándékosan nehezítik a képek letöltését néhol, de többnyire meg lehet ezt kerülni, bár én pl. a canvasra még nem találtam megoldást.
2021. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!