Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Flight Simulator...

Microsoft Flight Simulator 2020 szabad repülés befejezése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég amatőr vagyok még a játékban, 2 napja tevékenykedem benne. Lenne egy olyan problémám, hogy amikor indítok a World Map-ben egy szabad repülést akárhol, utána ha kilépek innen a menübe és indítok egy újat teljesen máshol, ugyan azt adja be mint amiből kiléptem.

Fogalmam sincs, hogyan kell egy meglévő szabad repülést úgy befejezni, illetve kilépni belőle, hogy ha indítok egy másikat, akkor ne az előzőbe dobjon vissza.


Tegnap újra is telepítettem a játékot, akkor természetesen tudtam másik szabad repülést indítani de azóta megint csak ugyan azt indítja el.


Tudom hogy én vagyok nagyon kezdő ebben, ezért is szeretném kérni egy hozzáértő tapasztaltabb játékos segítségét. :)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



#repülő #kilépés #szimulátor #Microsoft Flight Simulator 2020 #szabad repülés #free flight
2021. nov. 20. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!