Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Esetleg valaki segítene? :)

Esetleg valaki segítene? :)

Figyelt kérdés
Valamiért nem indul el a gépemen egy játék mikor a rendszerkövetelményeknek megfelel. A garfield cart furius racingről van szó. miért nem indul. kérem valaki segítsen! előre is nagyon köszönöm.

2021. nov. 20. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy játék sok minden miatt nem indulhat pl. a törést (crack) blokkolja a vírusírtó, hiányozhat egy .dll fájl vagy a keretrendszer frissítése is segíthet. Jó lenne tudni az operációs rendszer fajtáját illetve, hogy kap-e hibaüzenetet játék indításakor.
2021. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát windows 10-ben vagyok és nem ad hibaüzenetet egy crakelt oldalról töltöttem ugyan le a játékot de elvileg kivannak kapcsolva a vírusok elleni védelem( az oldal biztonságos biztosan tudom). hibaüzenetet nem dob csupán egy ideig megy a játék pontotsan addig h elkezdi mutatni h kik csinálták és a töltő képernyőt és aztán egy idő múlva csak bezárja semmi jel nélkül az oldalt.nagyon megköszönném ha így tudnál segíteni :)
2021. nov. 20. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Hibaüzenet nélkül nehéz megmondani mi a gond. Ha kell neki a net akkor lehet a tűzfal blokkolja, tud ilyet produkálni hibás RAM memória is vagy játéknál nagyobb az energiafogyasztás procinál és videókártyánál és ilyenkor ha nem jó minőségű a tápegység akkor nem tud annyi áramot biztosítani az alkatrészeknek amennyi kell. Sok tényező lehet...
2021. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de hogyan tudnám megoldani ezeket és elindítani a játékot? valami ötleted nincs? Am nagyin köszönöm a válaszodat
2021. nov. 20. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha más játék is kilép ilyen módon akkor valamilyen hardver hiba lehet talán RAM memória, ha csak ez a játék akkor vagy a játékkal van gond (mármint feltörésnél) vagy windows frissítés kell vagy videókártya illesztő program frissítésel érdemes próbálkozni első körben.
2021. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
más játékban nincs ilyen hiba. Az illesztőprogramokat már ellenőriztem. most kikapcsoltam a windows biztonságot és újra töltöm a játékot
2021. nov. 20. 21:17
 7/10 A kérdező kommentje:
remélem így működni fog majd írom mi van. nagyon köszönöm a segítőkészségedet
2021. nov. 20. 21:17
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos még mindig nem megy a játék. esetleg van valami ötleted?
2021. nov. 21. 10:37
 9/10 A kérdező kommentje:
hogy mivel tudnám megoldani?
2021. nov. 21. 10:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Több ötletem nincs jelenleg.
2021. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!