Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek lesz valaha az...

Szerintetek lesz valaha az oldalnak telefonos alkalmazása?

Figyelt kérdés
Én tökre örülnék neki és szerintem hasznos is lenne.

2021. nov. 21. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem, unalmas már, hogy minden oldal az alkalmazását akarja tolni rád ezerrel. K_urva reddit is minden egyes alkalommal megkérdezi. Még a cookie warningok se ennyire irritálóak, azok legalább minden oldalon csak egyszer jönnek fel.
2021. nov. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A böngészőben is gördülékeny az oldal, teljesen felesleges. Én jobban örülnék annak, ha a sötét mód nem kapcsolna ki állandóan kilépés, oldal bezárás után és annak ha a sok reklám nem lenne.
2021. nov. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az apple storeba, hogy publikálni tudjál 99$/év-be fáj

google play storeba egyszeri 25$


a többi szívást meg se említem, hogy megfelelj ilyen-olyan dolognak

2021. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 Szerintem ez egy bőven nyereséges oldal, így ekkora összeg itt legfeljebb mikroszkóp alatt látszódna.

Egyszerűen nem fektetnek a fejlesztésbe semmi energiát és pénzt, még itt sem, nemhogy mobilon. Kb. ezer hasznos funkciót fel tudnék sorolni, ami jól jönne, de 15 év alatt alig történt valami.

2021. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A "ami nem ment tönkre azt ne javítsd meg" elv miatt, gondolom, felesleges itt bármiféle különösebb fejlesztés. Így is hozza a napi látogatószámot az oldal, a visszatérő felhasználók megvannak...


A mobilapp meg tényleg teljesen felesleges. A legtöbb oldalnál a mobilapp úgyis csak annyi, hogy egy webview-ba be van vágva az egész, ennek meg semmi értelme. Semmi pluszt nem nyújt egy mobilapp.

2021. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!