Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet az msnemnek?...

Mi baja lehet az msnemnek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Betölt, elindul a bejelentkezés, de most már több, mint egy órája próbál bejelentkezni, semmi hibaüzenet, csak "forog" a zöld meg a kék emberke :S Jelenleg ez lenne az egyetlen kommunikációs lehetőségem, mivel a telefonom besz*rt és bezártak a lakásba úgy, hogy nincs nálam kulcs...

Mitől lehet?

és igen, tudom, hogy tiszta röhej a jelenlegi helyzetem :D


20/L


2010. szept. 5. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sürgős, lépj be valami webmessengerről (myvipnek is van ilyenje) :D Remélem a jelszavadat tudod :D

Hát remélem kijutsz a lakásotokból ^^

2010. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már közben megy az ebuddy, de ez így mégsem állapot :D
2010. szept. 5. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van egy net újraindítás, gép újraindítás együttes megoldja az msn problémát... amúgy megnyugtatlak, amint nem lesz sürgős, egyből működni fog minden rendesen. Előző voltam :D
2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindkettő megvolt és semmi O.O

ráadásul tökmindegy, mert senki nincs fent msnen, akivel beszélni akartam volna... rohadt vodafone smst meg csak azzal a kóddal tudnám használni, ami a TELEFONOMBAN van....

hogy lehetek ilyen szerencsétlen...?

de anyám is jófej.... itthagy a lakásban kulcs nélkül, tudja, hogy nincs telefon, erre még be is zár a biztonság kevéért...

SEGÍTSÉÉÉÉG!!!

2010. szept. 5. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi ismerősöd nincs fent msnen akit megtudnál kérni, hogy küldjön édesanyádnak egy sms-t?:D

A további ötletekből meg így hirtelen kifogytam az msn terén. Marad a "majd megjavul, ha nem lesz rá szükség"... még mindig az előző voltam :D

2010. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagy és anyud bezárt a lakásba na ez vicces :D bocs de ez kib.szott nagy xD
2010. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kellett nekem hazajönni hétvégére O.O

Elvileg anyum születésnapját tartottuk volna tegnap délután, de eső miatt elmaradt a szabadtéri sütögetés... este iszonyúan fájt a fejem, úgyhogy maradtam, ma mennék haza, de NEM TUDOK!!! és fogalmam sincs, hogy anyum mikor végez XD

mégegyszer: SEGÍTSÉÉÉG!!!

Paraméterek: első emelet, tetőtér tulképp, két bukóablak van, talán kiférnék, de alattam beton, úgyhogy problémás... dupla ajtó van, kívül rács, asszem csak a rács van bezárva.... de nem férek ki semmiképpen :D

2010. szept. 5. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:

na jó, válsághelyzetet van, úgyhogy kiírtam egy másik kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__114692..

2010. szept. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!