Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC bug mp3-nál: Azt jelzi,...

VLC bug mp3-nál: Azt jelzi, hogy lejátssza, de a valóságban nem... Többi lent ?

Figyelt kérdés

Időnként elő szokott fordulni, hogy mp3 lejátszása közben valamiért a következő történik: A videó számlálója nem halad előre, azonban úgy jelzi, hogy éppen lejátssza az adott mp3-at (lejátszás szüneteltetése gomb látszik). Hang nem hallható. Ctrl és előre, valamint hátra nyílra nem reagál. Úgy emlékszem, hogy a csúszka halad, de hang nincs és az idő sem változik. Ha bezárom és újra megnyitom, akkor rendesen elindul, meg is jegyezte, hogy hol zártam be, de ez nem megoldás.

Akkor szokott előjönni ez a probléma, amikor a Ctrl és előre vagy hátra nyilakat lenyomom valahogyan...na most hogy hogyan, azt nem tudom. Most szándékosan próbálkoztam Ctrl és a nyilakkal, hogy meg tudjam, hogy mikor alakul ki ez a hiba, de nem sikerült benne rendszert megfigyelnem.



2021. nov. 27. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!