Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy drivert át lehet másolni...

Egy drivert át lehet másolni CD/DVD-ről pendrive-ra vagy direkt a gépre?

Figyelt kérdés
Van egy pár programom, aminek a telepítője pendrive-on van, félek, hogy eltörnek vagy elromlanak. Ha simán átmásolom gépre a CD tartalmát, akkor lesz egy telepítőm, amit annyiszor használok, ahányszor akarom?
2021. nov. 30. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem először egy ISO fájlt kell létrehozni a CD tartalmából pl. PowerISO programmal és azután ugyanezzel a programmal kiírni. De ez csak az én véleményem linuxos vagyok, nem használok windowst.
2021. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért jó, ha csinálok belőle ISO fájlt? Nem oprendszereknél szokták alkalmazni?
2021. nov. 30. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az alaplap, processzor lemezéről akarsz másolatot csinálni akkor szerintem így kell, habár még sohasem duplikáltam a driverek lemezét.
2021. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem másolható, a beégetett adat. Indítani, bootholni lehet nyilván, de másolni nem hinném. Azért próbáld ki.
2021. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Egész pontosan mire vagy kíváncsi? Pendrive-on lévő telepítőkről írsz, aztán meg CD tartalomról... Amúgy "Képfájlban" tárolnak minden nagyobb méretű szoftvert (Játékokat is.) nem csak Op. rendszert. Ha neked már egy kicsomagolt telepítőd van, akkor azt átmásolhatod a gépedre, és használhatod. (Mindegy, hogy pendrive-n van, vagy a gépen.) Ha ez volt a kérdés.:)
2021. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam. CD-n van, nem pendrive-on. Pendrive-ra akarom átmásolni.
2021. nov. 30. 18:30
 7/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
43%
Ha CD-n van, akkor készíts belőle képfájlt. Ezt utána ugyanúgy tudod használni a gépedről, mint a CD-t. Csak egy "virtuális meghajtó" kell, amihez csatlakoztatod. Ez lehet pl. az 1. válaszadó által javasolt PowerISO meghajtója. A képfájl létrehozásához amúgy is jó, ha van, mert a Windows-al elég nehézkes ilyet csinálni.
2021. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rufus-szal tudok a CD-ből képfájlt csinálni?
2021. nov. 30. 18:42
 9/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
47%
A "Rufus" szerintem csak Op. rendszerekhez jó, de nem esküszöm meg rá... Virtuális meghajtót biztosan nem ad. Én az "UltraISO" programot használom erre. De van sok más.
2021. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Sima programoknak a telepítőjét simán lehet másolni
2021. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!