Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Media Player Classic vagy VLC...

Media Player Classic vagy VLC használtok és miért? Én VLC használom Szerintem ez kettő legnépszerűbb videó lejátszó program szerintetek is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

VLC és MPV(utóbbit Celluloid grafikus felülettel).

Előbbit azért használom mert multiplatform, utóbbit pedig azért, mert faék egyszerű és tökéletesen lejátszik mindent amit kell.

2021. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Media Player Classic soha nem találkoztam, akár merre jártam, persze fórumokon esetleg megemlítik


VLC-t használtam sokáig, aztán egy bug miatt átszoktam mpv-re

2021. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is ezt a kettőt használom.bár azt nem tudom hogy a MPC frissül-e vagy már leállították,mert mintha ez utóbbit olvastam volna valamikor.
2021. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Munkában vlc, otthon filmnézéshez inkább KMPlayer.
2021. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CspCsj ***** válasza:
100%

MPC-HC van megszokásból.

(mondjuk nem vagyok nagy médiafogyasztó és különleges igényeim sincsenek)

[link]


Bár 5-6 hordozható (portable) lejátszó azért megvan, ha ismerős vagy innét egy kérdező nem tud valamit beállítani és kipróbálom. (ezekből 1-2 éves verziók is vannak, mert ritkán frissítem)

2021. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
VLC. Multi platform, elméletileg több formátumot ismer, na meg a megszokás. Ezt használom 10 éve, nem ma fogok válatni.
2021. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az mpv-t használom minden féle operációs rendszeren. Kismilló lejátszót próbáltam ami lejátsza a 4K videókat, de mindél akadozott vagy a hang vagy a kép hol mindkettő egyszerre (elég régi gépról van szó). Megtaláltam az mpv-t és külön beállítások nélkül lejátszotta a filmeket amiket az előzők nem tudtak akadásmentessen. Ja és szinte nincs olyan formátum amit ne ismerne.
2021. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
MPC-BE. Azelőtt MPC-HC-t használtam.
2021. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
MPC-BE. Előtte MPC-HC+CCCP illeve LightAlloy.
2021. dec. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!