Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacBook pro billentyűzet...

Rgbx kérdése:

MacBook pro billentyűzet háttérvilágítás ?

Figyelt kérdés

Űdv !

akadt egy kis problémám a MacBook pro-mmal.

a probléma az lenne hogy rá raktam egy Windows 10-es op rendszert, de így sehogysem akar működni a billentyűzeten a háttér világítás.

előtte kitűnően működött de most nem.

az lenne a kérdésem hogy erre esetleg van e valami szoftwer ami megoldja ?



2021. dec. 3. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

így csináld:

[link]

2021. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Továbbra sem értem, mi értelme Mac-re Windowst tenni? A Mac-ben az oprendszer az egyetlen, ami ér valamit.
2021. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1Kommentelőnek: Köszi



2Kommentelőnek: azért, mert én stúdió gépnek használom a laptopot, és a mac os nem támogatja azokat a pluginokat amik kellenek a munkámhoz.

teljesen egyet értek azzal hogy jó az eredeti op rendszerje, de én nem tudom így használni.

2021. dec. 3. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Akkor meg miért nem veszel egy Windowsos gépet?
2021. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Windows van a Macbookomon, mert ezen játszok, de 90%ban a MacOS fut, mert azon dolgozom és csinálok minden mást. Nem lehet semmilyen módon egy lapra tenni a windowssal, azért.
2021. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Steamen 10-ből 8 játék fut Mac-en. Ezért nem érdemes Windowst tartani.
2021. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem. Elmondod nekem akkor, hogy hogyan játszok az új AC-val, az új Far Cry-al és az egyéb felsőkategóriás címekkel windows nélkül? Vagy ne játszak vele, mert szerinted teamen a játékok 80%-a elfut macen?

Van egyéb bohóc érved?

2021. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Ha hardcore játékos vagy és neked csak a legújabb játékok felelnek meg, akkor PC és Windows. Ha MAC-et akarsz, akkor maradj a Mac-re is elérhető játékoknál.

De egy Mac-re (ami alapvetően drága és az OS az egyetlen értelme) windowst hackelni nettó hülyeség.

2021. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!