Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BIOS-frissítés után visszaállt...

BIOS-frissítés után visszaállt a Windows 10 S módba és nem tudok kilépni belőle. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Új laptop vásárlását követően első dolgom volt a gyárilag rajta lévő Windows-t kiléptetni S módból, ami először gond nélkül sikerült is. Aztán egy BIOS update-et követő újraindítással visszatette magát S módba, és azóta képtelen vagyok kilépni belőle. Utánanéztem külföldi fórumokon és kipróbáltam minden lehetséges megoldást amit találtam (MS Store javítása, alaphelyzetbe állítása, új felhasználói profil létrehozása stb.), de egyik esetben sem jártam sikerrel. Most tényleg telepíthetem újra a Win-t?

2021. dec. 8. 23:38
 1/2 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Írd be: "visszaállítási pont létrehozása". Majd indítsd el a visszaállítást. Win 10 elvileg automatikusan ad visszaállítási pontot. Egy próbát megér.
2021. dec. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi! Időközben sikerült megoldani más módszerrel. Leírom azok kedvéért, akik hasonló problémába ütköznének és esetleg rátalálnak a kérdésemre. Keresőbe beírni "wsreset", futtatni a parancsot rendszergazdaként és pár másodperc után - nekem legalábbis - ki is lépett S módból.
2021. dec. 9. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!