Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a windows 10...

Miért nem jó a windows 10 telepítés után?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a windows 10-et, de amikor újraindult, ismét a telepítő jött be. Ha a bios-ba ssd-re állítom a bootolást, akkor se jó, akkor meg kéri a telepítőt. Próbáltam a telepítőben a javítást, de semmi. Miért nem jó, mit kéne máshogy, tippek? (x64, pendriveról, win 10 pro)

2021. dec. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Elrontottad a telepítést.

Így kellett volna telepítened: [link]

Biosba be sem kellett volna lépned! (új gépnél)

2021. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy szoktam csinálni. Kismilliószór telepítettem már.

1. [link] innen szed le a mediacreationt az oké. De NEHOGY KÖZVETLENÜL PENDRIVE-RA rakasd. A franc se akar utána cmd parancssorban turkálni. Válaszd, hogy csináljon isot az asztalra.

2 Rufust letöltöd. Kiválasztott pendriveot és isot betöltöd. Uefi-t válaszd ki új gép esetén jó eséllyel jó lesz, ha legacyt- akarna majd kiírja a bootoláskor és max csinálsz akkor egy olyat.

3. Bootolás a pendriveról, egyéni telepítés, törölj minden partíciót a kis 100 mb-os rendszert is. MAjd csinálj egy újat, megmondja, hogy készít magának rendszerpartíciót még fogadd el. Aztán telepítsd rá a legnagyobb méretűre a win10-et végén, ha újraindítja a gépet és megint a telepítő jönne be az elejétől húzd ki a pendriveot lépj vissza a bioszba és válaszd a boot managert, hogy legyen az első. Ha nincs ilyen az ssd-t és kész.

2021. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na végül sikerült megoldani :)

A bootban ssd-re volt állítva, úgy nem volt jó. Át állítottam hdd-re, és így már működött! Jól telepítettem fel, működik :) Azért köszi a válaszokat!

2021. dec. 9. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha egyszer kiveszed a HDD-t (vagy tönkremegy) akkor az SSD többé nem fog bootolni.. :(

(ezt nevezik hibás telepítésnek)

2021. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!