Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes jelen pillanatban...

Érdemes jelen pillanatban Windows 11-re frissíteni?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra gondolok, javul-e vagy csökken a rendszer (és a rajta futtatott játékok) teljesítménye, erőforrás igényesebb-e a Win10-nél, illetve vannak-e idegesítő, az általános használatot negatívan befolyásoló bug-ok, hiányosságok. A Windows Update szerint alkalmas rá a gépem.


Hardver:

AMD Ryzen 3 3250U

Radeon RX Vega 3 2 GB

8 GB DDR4

256 GB SSD



2021. dec. 12. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még fölösleges. Várj egy kicsit még! Még nem tudták kijavítani a microsoftnál azokat a problémákat amit elsőkörben külxtek nekik a tesztelők. Nem érdemes.
2021. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
teljesen felesleges, nem ynersz vele az égvilágon semmit.
2021. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én megléptem, ha azt írja a gépeden a Windows 10 , hogy alkalmas a számítógéped a Windows 11-re, akkor szerintem érdemes meglépni. Nekem gyorsabb lett tőle.
2021. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hidd el, nem egyik napról a másikra fognak az informatikusok, sem a hétköznapi emberek win10-ről 11-re.


Divat meg a Windows 10, várj még vele. Szerintem meg érdemes hagyni, amég nem biztonságosabb (ugyan ráépül a win10-re szóval eleggé biztonságos)


Ha pedig annyira szeretéd, esetleg külsőre, win 11-et, nézz róla videókat :D

2021. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, sőt biztos vagyok benne, hogy még egy 4-5 évig divat lesz ;)
2021. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Egyelőre még a 10-esre nem érdemes áttérni.
2021. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
nem
2021. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egyelőre 10-esről még egy nagyfrissítés által ingyen hozzá lehet jutni a 11-hez, ha és amennyiben a megemelkedett rendszerkövetelményekhez alkalmas a géped (ami egyáltalán nem biztos, nekünk a családban 2 gépünk van: mindkettőn Windows10 futott, az egyik alkalmas volt a 11-re, azt rögtön frissítettem is rá, ahogy lehetséges volt, a másik gép csak minimálisan van használva, az nem is alkalmas a Windows 11-re, így az maradt 10-es.)


Szerintem azért érdemes frissíteni 11-re (ha alkalmasnak jelzi a rendszere a gépet rá), mert nem vagyok 100%-ig meggyőződve arról, hogy Windows 10-ről örökké ingyen lehet majd frissíteni 11-re. Szerintem el fog jönni egy pont, amikor max. torrentről tudod lehúzni (de az internetes validálás ott nem tudom, hogy valósulhat majd meg sikeresen), vagy méregdrága pénzért meg tudod vásárolni.

2021. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még jó pár évig támogatott a 10 is, arról nem beszélve, hogy ms-t ismerve addigra a 11 " sikerét " látva simán kihoz egy új windowsot, olyan lesz ez mint a Vista meg a 8.
2021. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!