Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a Win7-et?

Figyelt kérdés

Már próbáltam minden ötletet amit itt gyakorikérdéseken találtam, de nem sikerült eddig egyikkel sem megoldani a Win7 frissítés hibát.

Van amelyikre azt írja, hogy ez a frissítés nem ehhez az op rendszerhez való.



2021. dec. 13. 11:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz konkrétan frissíteni??

Windows 7et másik windowsra, magát a windows 7et, esetleg áttérni windows7 más verziójára??

Vagy most raktál fel egy windows7 sp1-et és szeretnéd az alap frissítéseket letölteni de azt nem engedi??

2021. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Win 7-hez már lassan 2 éve nem érkezik frissítés, így hiába próbálkozol.
2021. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 HakapiszikMatyi ***** válasza:
53%
Egész pontosan 2020. január 14-től megszűnt mindenféle támogatás a Windows 7 rendszerekhez. A biztonsági frissítéseket is beleértve. Windows 10-re váltás lehet a megoldás. Meg lehet szokni...bár nekem is sokáig tartott.
2021. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
El kéne már engedni a win7-et. Évek óta nem adnak ki hozzá frissítést. A kezdeti nehézségek után a win10 már legalább ugyanazt a stabilitást és használhatóságot hozza. Kb ugyanazzal a hardverrel el is megy mint a 7-es. Szóval nem értem ezt a ragaszkodást a win7-hez.
2021. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

#4

Én pl az ie böngésző miatt. Windows 11be nincs, windows 10ből is ki fogják venni, meg ugye ahhoz se lesz támogatás. Az ie böngésző miatt szükséges számomra a win7.

Szóval egy régi gépre van felrakva linux mellé.

2021. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Én még használtam 2020 közepéig, és nem a biztonsági rések miatt hagytam el, hanem, mert az egyéb szoftvergyártók sem fejlesztettek már Win 7-re semmit. :( Sajnos ez van. Az XP-t imádtam, mert nagyon bele lehetett nyúlni a rendszerbe, különösebb hozzáértés nélkül is, de sajnos eljárt felette az idő. Ez van. :(
2021. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nincs Win10-em, azt nem tudom felrakni.

Természetesen csak a még 2020 előtt kiadott utolsó frissítéseket akarom felrakni, mert amiket használnék programokat azt igényli.

2021. dec. 13. 12:51
 8/23 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem akarom újratelepíteni ha nem muszáj, nekem elég lenne a Win7 legfrisebb változata (ami nyilván 2020 előtti lesz).

Sok ilyen frissítési megoldást találtam itt gyakori krédéseken is, de egyik sem oldotta meg.

2021. dec. 13. 12:57
 9/23 A kérdező kommentje:
Az egyik verzió valami olyan volt, hogy ne a legfrisebbet akarjam telepíteni, hanem először azt ami éppe az azt követő verzió ami azona a laptopon van (talán SP1 lehet rajta, de fene tudja, bár lehet a Rendszerben meg is tudnám nézni, ez most ugrott be).
2021. dec. 13. 12:58
 10/23 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Mivel nekem már nincs Win 7-em, így nem tudom megnézni, hogy a Vezérlőpult/Windows Update-nél feldob-e valamit a gép. Ha nem, akkor egyes torrent oldalakon még elérhető a Win 7 utolsó verziója az akkori frissítésekkel egyben. Nem kell újratelepíteni a rendszert, csak a "Számítógép javítása" lehetőséget választani. Ez segíthet, más tippem nincs.
2021. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!