Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen olyan internetes...

Milyen olyan internetes csevegőprogramok vannak, amikhez nem kell kamera, elég egy mikrofon, és lehet hallani egymás hangját?

Figyelt kérdés

-ingyenesek milyenek vannak



minél többet légyszi írjatok, aki amennyit tud.



2021. dec. 18. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Messenger, Discord, Whatsapp, stb.

Semelyikhez sem kötelező kamera.

2021. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

LINE


Egy, ami hajlandó is elindulni a kamerához való hozzáférés engedélye nélkül

2021. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddieket. :)

Aki tud, még írhat; eddigiekre mentek a zöldek. :):) Meg fogom őket nézni; lehet,hogy most, mindjárt rákeresek. :):)

2021. dec. 19. 13:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ! Discordból nem tudja valaki, hogy hogyan lehet kilépni? Azon a módon, amit ott írnak a súgóban, a böngészős, letöltetlen Discordból semmiképpen nem lehet kilépni; mert hiába megyek rá, a fogaskerekesre, vagy bármi másra, nincs log out, vagy kilépés. Máshol is néztem, máshol is azt írja, hogy kéne lenni log outnak, de nincsen. Már töröltem az előzményeket , úgy se lépett ki. Először azt hittem, törléssel mégis kilépett, de mikor rámentem, először még kiírta, hogy login, de mikor rámentem, jelszó+felhasználónév -ezeknek a- beírása nélkül megintcsak ottvolt nekem, belépve. Tehát ki se lépett, mert nem írtam be jelszót, csak behozta újra a főoldalt, mintha nem léptem volna be, de mikor odébbkattintottam, láttam, hogy be van lépve. Mindenhonnan máshonnan kilépett az előzmények törlésével, de onnan nem.
2022. jan. 23. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Fogaskerékre ha rányomsz, lejjebb kell görgetni, és ott lesz.

2022. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia, bármelyik fogaskerékre nyomok, nincs ilyen sajnos

[link]

2022. jan. 23. 15:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Sikerült. Meg kellett szüntetni az összes szerveremet, volt ott egy a nevemmel;

alatta volt ott egy hogy #általános

alatta volt ott egy, ami címeket én adtam meg, hogy #művészetek stb

tehát ezek mellett voltak fogaskerekek, amikre kattintva azt választottam, hogy kitörlöm;

utána deaktiváltam a fiókot a ,,Saját fiók"-résznél; és akkor kilépett hála Istennek.

2022. jan. 23. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeket felesleges volt megcsinálni

[link]

2022. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!