Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS SÜRGŐS segítség?

FONTOS SÜRGŐS segítség?

Figyelt kérdés

Az lenne a problem, hogy leszedtem egy keyloggert azaz többet is, de az egyikkel nevezetesen a perfect keyloggerrel volt egy kis gáz letöltödött ugyan viszont eltünt....a win defender látta, hogy hol van, de a zip file amibe tömöritve volt nincs meg.No most ilyenkor mi van?

Valószinünek tartom,hogy feltelepült....és ezért ajánlotta az a jóindulatú gecc az egyik forumon,hogy ezt töltsem le.

Jo lehet hülyézni,node hamár ez van hogy tudom megkresni,hogy merre lehet ha fut már valahol ha nem.


2010. szept. 6. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a WinDefender megtalálta, akkor szépen törölte is.
2010. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj,h megnéztem az előzményeit a win def-nek, de azt irja,h kétszer törölte viszont egyszer engedélyezésre került(amit én engedélyeztem neki mert addig nem is került megjelenítésre)....hogy miért törölte kétszer azt nemtudom mivel már szedtem le többet is azokkal nem volt gond.

Abban bízom egy kicsit,hogy csak letöltöttem a zip-file-t viszont nem nyitottam meg ezért ha tényleg átb@szásbol mondták,h ezt töltsem le talán nem települt fel.Viszont akkor nemtudom hol a f@szba lehet....

2010. szept. 6. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

a windefenderre hagyatkozol? Nem ártana feltelepíteni egy normális vírusírtót... Ha nem is az összes, de az ismertebbek megtalálják ezt a perfect keyloggert, volt idő, mikor még nem találták meg (használtam a progit, NEM mások kárára),

de ma már mind látja... Szal hajrá.

2010. szept. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eset smart security vann fönnt az megtalálta volna,ha tényleg feltelepült?
2010. szept. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!