Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az F22 Lightning ,a JASF...

Az F22 Lightning ,a JASF Jane's Advance Strike Fighters, az ACE Combat és a Project Wingman demó honnan tölthető le olyan formában ami nem vírusos?

Figyelt kérdés
Konkrétan az F22 Lightninget megtaláltam, de mindegyiket vírusosnak jelzi a gép. Most nyilván lehet ,hogy nem vírus csak magát a demót hiszi vírusnak az irtó, de nem szívesen deaktiválom a vírusirtót. Ha valaki tud demókat ezekhez, hogy honnan tudom simán a hivatalos demót letölteni, akkor ki trudnám mind a 4-et próbálgatni, hogy tudjak választani közülük.

2021. dec. 20. 12:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Arról hallottam, hogy Steam-en lehet olyat csinálni, hogy megveszem, és ha mégsem kell a játék 2 órán belül visszafizetik az árát, de ki sem szeretném addig fizetni amíg egy demót ki nem próbáltam, régen ez tudtommal úgy ment, hogy lehetett demót letölteni mielőtt bármit is fizetett folna az ember.

Már az is nagy segítség lenne ha valaki tudná hová kellene ezt a kérdést kiírnom, milyen fórumba? (Facebookon pl. semmi ilyesmi csoportot nem találtam.)

2021. dec. 20. 12:42
 2/12 A kérdező kommentje:

Még találtam hozzá újabbakat amiket szeretnék kipróbálni, bár lehet ezek hasonlóak csak más hadszíntéren, ezt nem tudom, nem értek hozzá.

Úgy tűnik ezekből sem tudok demót letölteni :D

A következőkről van szó:

Strike fighters project 1

Strike fighters 2 vietnam

Strike Fighter 2: Europe

2021. dec. 20. 12:52
 3/12 A kérdező kommentje:

Aztán ezt is szívesen kipróbálnám:

Falcon 3.0: Hornet: Naval Strike Fighter

És ami még infó: nem ismerek játék fórumokat sem, tehát egyáltalán nem tudom hol kellene kérdeznem, azért írtam ide. (Gondolom nem Prohardveren vagy hasonlón kellene kérdeznem :) )

2021. dec. 20. 12:59
 4/12 A kérdező kommentje:

Bár ha ezek közül valamelyik olyan hardcore szimulátor amit 50 gombbal lehet csak játszani az nem érdekel, csak amihez elég néhány billentyű, és nincs a teljes billentyűzetre, meg plusz shiftre, meg ctrl-re kiosztva valami funkció :D

No most ,hogy szétkommenteltem a saját bejegyzésemet előre is köszönm ha valaki tud segíteni.

2021. dec. 20. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Első körben itt próbálkozz:

[link]

[link]

2021. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos én vagyok a béna, de én egyiken sem találtam egyiket sem :/
2021. dec. 20. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreértettük egymást: Az oldalakat azért küldtem, mert ott fogsz találni hasonlókat, vagy akár általad említettek más verzióját, demo viszont nagyon nem valószínű egyikből sem, hisz a teljes játékokat is nehéz, vagy lehetetlen megtalálni!
2021. dec. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És ezeket miért olyan nehéz vagy lehetetlen megtalálni? Hiszen közülük pl. az ACE Combat egy nagyon népszerű játék ,még én is hallottam róla aki egyáltalán nem jártas a témában!

Azt pl. tudom, hogy a teljes játékokat ezek közül amit soroltam elég sok esetében a Steamen meg lehet venni, csak én szerettem volna előtte demóban kipróbálni, hogy egyáltalán szeretném-e megvenni!

2021. dec. 21. 03:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos, amikor ezen játékok megjelentek nagyon nem volt steam, azon oldalak ahol meg voltak demok már rég halottak, akik meg a játékot csinálták lehet már nem is léteznek, se a kiadóik, de ha mégis nekik nem érdekük olyan játékkal foglalkozni, ami már elmúlt. Jelenleg egy cég foglalkozik régi játékokkal, ez pedig a GOG (Good Old Games), ahol az oldal üzemeltetői belenyúlnak a játékokba és megpróbálják mostani gépeken játszhatóvá tenni, majd ezt eladják.
2021. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezért ajánlgatja mindenki a GOG-ot, mert ott az O betű az Old-ot jelöli :D

Akkor majd próbálok ott nézelődni hátha van harci repülős. Kérdés, hogy van-e demójuk, mert anélkül én nem vásárolok az biztos.

2021. dec. 21. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!