Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP: Hogyan lehetséges...

Windows XP: Hogyan lehetséges a keresési felület megváltoztatása? Van kép...

Figyelt kérdés

Tehát: Egy másik winchesterre szintén XP-t telepítettem, viszont nem találtam semmilyen beállítási funkciót a keresési felület módosítására.

Ez a felület fogad engem: [link]

viszont amit használok a már régóta feltelepült XP-n, az így néz ki: [link]

Más funkciók, könnyebb kezelés és a háttere is fehér, nem pedig a háttérhez hasonló.


Köszönöm szépen előre is a megválaszolónak!


Nem tudom már, hogy az XP telepítője ugyanaz volt-e a két esetben.



2021. dec. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a szervizcsomagok közül melyik van feltelepítve, illetve az után érkező frissítéseket is telepítsd fel!
2021. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek a rossz fényviszonyok között készült képekért!

Nos...A sajátgépben ezeket találtam:

Az első képhez ez tartozik: [link]

A másodikhoz ez: [link]

Blade Edition - Ez mi?


A telepített programok között pedig:

Az elsőhöz ez tartozik: [link]

A másodikhoz ez tartozik: [link]

[link]


Kérdésem, hogy a .NET Framework-nek ebben a kérdésben van köze? Az első képhez: [link]

2021. dec. 20. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez részedről valami beugrató?


Minden képed több tucat jóváhagyást kér(ne). A képet így nem is látom.

2021. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ezt a weboldalt találtam a legjobbnak képfeltöltés szempontjából azok közül, amik elém kerültek anno. Ha tudsz olyat, ami nem kér engedélyeket, akkor kérlek oszd meg!

Hosszú-hosszú hónapokig én is a igen elleneztem a cookie-k és egyéb beállítások elfogadását. Más okból kifolyólag 90-95%-ban inkognitó módot használok, így ez számomra nem probléma, hacsak nem engedélyt kér a gépembe jutáshoz, de sajnos nem tehetem meg, hogy minden egyes weboldalon elolvasom, hogy miket kell engedélyezni, mert túl sok weboldalt, idegen weboldalt látogatok.

Egy történetem: Már nem tudom, hogy melyik applikációban (Telekom vagy Viber) követelt valamit. Én rendszerint a "nem" opciót választottam. Sok hónapon át így csináltam, mígnem egyszer szimultán csináltam valamit 2 ugyanolyan telefonon. Az egyiken a szokásos felület fogadott, a másikon viszont más és ott pedig az "igen" opcióra kellett nyomnom. Hát elnéztem szépen, mert mind a kettőre igent nyomtam a multi task miatt.

Nem meggyőzés miatt írtam ezeket, csak úgy. Ha nem látod a képeket és nem kívánod lenyomni az engedélyezést, akkor rendben van, elfogadom köszönöm azért, hogy ránéztél. Szép napot!

2021. dec. 20. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Én imgbb-re szoktam feltölteni, tedd te is azt.


A Blade edition az egy magyar emberke által hackelt verzió.


Próbáld meg letölteni a PowerToys for Windows XP nevű programot, elméletileg az ahhoz tartozó Tweak UI appletben be lehet állítani, hogy a "Search companion" típusú keresőt (ez az, ami neked kell), vagy a régi, Windows 2000 stílusú keresőt használja a rendszer.

2021. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az is segíthet, ha valami korabeli Office-t felteszel, mondjuk az Office XP-t. Mert ez a "search comapion" nevű cucc alapvetően az Office-tól lett átemelve.
2021. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!