Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom használni az...

Beterv12 kérdése:

Hogyan tudom használni az Equalizer APO kiegészítőt windows 10 en?

Figyelt kérdés
Régebben is WINDOWS 10 volt feltelepitve de csak a 1700 valahányas build. A jelenlegi build 1903. És nekem a hangkártya Realtek (R) audio-t mutat, míg a WIN10,1700 valamennyi build szám alatt Realtek High Definition Audio. Összefoglalva: az újabb 1903 build WIN10 en Realtek (R) Audio-n nem megyen az equalizer APO. Nem tudom a klasszikus Realtek High Definition Audio hangeszközt visszatelepíteni. Nagyon szép hanghatásokat lehet kihozni azzal az EQ kiegészítővel. Valaki valamilyen tanácsot tudna adni?

2021. dec. 20. 17:06
 1/9 CspCsj ***** válasza:

Nálam minden alverzión működött.


Ha frissült a rendszer, akkor ellenőrizd, mert néha újra fel kell ismertetni:

Start menü > Equalizer APO (+verziószám) > Configurator > pipáld ki ha egy elemnél sincs > OK


Mondjuk feltettem még a Peace beállító-felületet hozzá, így egyszerűbb:

[link]

2021. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a peacet is hozzá. Megnyitom a peacet felismeri hogy a zene múködik, de az equalizerek és a preamp, ami miatt használnám sem az APO sem a Peacen nem működik. :/ De ez akkor van csak amikor felrakom a windows build 1903 verzióját, de muszáj volt a programook végett. Sok program nem működik régebbi build alatt. Sajnos az equalizer sem. Az őj WIN 10 en a hangra ha rámegyek Realtek (R) auiót mutat. A régebbi buildszám alatt telepitett rendszeren pedig Realtek high definition audio. És az istennek sem tudom visszaállitani a hang driverét. MI lehet a gond ?
2021. dec. 21. 07:50
 3/9 anonim ***** válasza:

A start menü EqualizerAPO mappa Configurator bejegyzésére rákattintottál már?


BTW szerintem fölösleges már a Peace. A saját Configuration Editor nevű alkalmazása jóval felhasználóbarátabb és teljesebb, és sokkal értelmesebb presetrendszert ad.

2021. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi miatt kell a 1903-as build?
2021. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Photoshop, Lightroom miatt raktam fel az 1903 biuld. Több funkciók vannak az újabb Photoshopban, de ez csak ilyen build alatt tud futni. Igen rákattintottam be is pipáltam a realtek (R) audiot. és semmire nem reagál, újrainditottam akkor sem. Egyszerűen az új 1903 buildnál a hangrendszer neve is megváltozik Realtek (R) audióra. A régebbi alatt Realtek High Definition Audio volt a neve és tökéletesen működött.
2021. dec. 21. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy mi az eszköz neve? A configuratorban pipáld be, hogy melyik eszközre akarod rátenni az APO-t. Esetedben azt, amelyik a hangkártyához tartozik.
2021. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ott egy advanced options vagy hasonló is a pipálós configurator ablakban, azokat jó lehet kipróbálgatni egyenként. Persze az annyi újraindítás, szóval kell az a hangulat hozzá, de lehet jó lesz, szóval megérheti.
2021. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam már azt a troubleshooting opciót is de nem adta ki hogy telepiteni akarja a hiányzó részeket. Ma is próbáltam és ki volt jelölve a hangkártya, mondom kipróbálom mi lesz ha külön rákattintok, és hát akkor adta hogy instal valamilyen kiegészitőket, újraindult és működik.Szóval ki volt jelölve a hangkártyám csak én soha nem kattintottam rá külön a troubleshooting opciónál, be volt szinezve én azt hittem ki van jelölve, de hát külön kellett rákattintani. Köszönöm szépen mindenkinek, és kellemes ünnepeket kívánok. :)
2021. dec. 23. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet azt csinálnám, hogy naprakész rendszeren emulátorban használnám az ilyen korábbi verzión ragadt dolgokat.
2021. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!