Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jönnek elő nekem ezek...

Miért jönnek elő nekem ezek az ablakok?

Figyelt kérdés

sziasztok

az lenne aproblémám h előjönnek nekem ezek az ablakok minden inditásnál.

Eddig nemjött elő semelyik programnál sem. Mi lehet a gond hogy lehetne beállítani hogy ne kelljen mindig engedélyezni?

[link]

[link]



#Windows #engedélyezés #programok #rendszergazdai jogosulság
2021. dec. 21. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Értesítések megjelenésének módosítása?
2021. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tálcakeresőbe beírod: uac > a találati listában rákattintasz a "felhasználói fiókok felügyelete" lehetőségre > a megjelenő ablakban állítasz a jogosultságon
2021. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UAC miatt ha rendszermódosítást akar végrehajtani egy program, ezzel jóvá kell hagynod. Battle.net gondolom frissülni akar gépindításkor. Ezt kikapcsolod hogy ne induljon automatikusan és nem fog feljönni induláskor. De ez van játékoknál is amik csak így indulnak el.
2021. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig nemkellett neki ez.Meg minden inditáskor frissülni akar minek?Azmeg azis a gond h játék közben a discord sem működik.A némító gombot nem érzékeli pedig érzékelte eddig.Másnak nem kér ilyen engedélyt sem..
2021. dec. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!