Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépigényre tudtok...

Erre a gépigényre tudtok játékokat? 1 GHZ 512 ram 64 mb vga

Figyelt kérdés

azért kérdem mert a az új gépem szervizben van :(

és vmivel addig játszanom kell.


2010. szept. 7. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mafia szerintem menne, Max Payne, NFS-Underground, Warcraft 3, Serious Sam stb.
2010. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Commandos, Jagged Alliance, Red Alert, Starcraft stb. rengeteg jó játék van. Nekem elég erős gépem van, de ennek ellenére nem nagyon játszok 2002-2003-nál újabb játékokkal.
2010. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a nfs most wanted megy full grafon rajta és nem akad :D
2010. szept. 7. 12:28
 4/11 A kérdező kommentje:
mafia már játszottam, elég fos az 1, de a kettő jó :D
2010. szept. 7. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:
a mafianál nincs jobb játék b*zmeg.a 2 meg egy kalap sz*r 8év alatt ennél bárki jobb játékot csinált volna aki egy kicsit is ért hozzá.
2010. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bakker ha figyelembe vesszuk hogy mikor keszitettek, aztan grafika, jatekelmeny, zene, story szerintem a Mafia az egyik legjobb jatek amit valaha csinaltak.
2010. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nekem az mafia 1 magában nem tetszik, csak az ikarus modal :D
2010. szept. 7. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Medal of Honor - Allied Assault!:) Nem lehet megunni mutltiban és egyszemélyes módban sem!:)
2010. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

medal of honor is jó:)főleg az AA verzioja azóta tolom amiota megjelent:P

mafiába meg néhány móddal még jobb.végigvittem legalább 10x.és mostanába is játszok vele ha időm engedi.1ről van szó természetesen:) lehetne jobb de a korához képest nem lehet rá panasz.veri a vele egyidős játékokat nem is kevéssl.

2 ahoz képes hogy meddig készült ahhoz képest elég gyenge lett.ugy az egész ahogy van.grafikája nem rossz sőt...de ez nem potolja a többi hiányosságát.

1x végigvittem de többször sztem nem is fogom.még az amerikai megjelenés aug 24. elött 2 nappal jutottam hozzá a játékohoz:) mire kijött már végeztem is vele

bocsi a csunya szavakért az előző üzibe de elkapott az indulat mikor a mafia1-ről lett szó:D igen jó game csak dicsérni lehet.

13:17 voltam

2010. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó rendben oks köszi a válaszokat.
2010. szept. 8. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!