Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a telefonomon be van...

Ha a telefonomon be van kapcsolva a 3G (meg is jelenik fent a kis ikon) akkor azért tényleg kell fizetni? Külön benne lesz a számlában, mint plusz összeg?

Figyelt kérdés
Most vettem új telefont, alapból be van rajta kapcsolva. Nekem eszembe sem jutott, hogy ezért fizetni kell de egyik ismerősömmel állítólag megtörtént, ő is csodálkozva mesélte.
2010. szept. 7. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ott van a jel nem kell fizetni. Ha adatforgalmad is van rajta azért már elképzelhető, de ez függ a díjcsomagodtól is.
2010. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy van-e rajta adatforgalmam? Mit kell ahhoz használni, hogy legyen? Tudom nagyon hülye, laikus kérdés de nem értek hozzá. Wifi van a telefonon, netezni ingyen szoktam rajta.
2010. szept. 7. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha androidos és felmész a Marketra, az már adatforgalom, ha nem wifin megy. Ha twitterezel vagy facebookozol, szintén. Vodán a Live! is adatforgalmat csinál. Játékok/csengőhangok/hátterek/témák/stb letöltése is adatforgalom. Ha biztos vagy benne, hogy csak wifin megy mind, akkor elvileg nincs gond.
2010. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!