Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben valaki tud segíteni?

Excelben valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy táblázatot szerkesztek aminek a lényege, hogy az F9 megnyomására random számokat generál és ki is számolja a képelt alapján. Ezzel eddig nincs is semmi problémám.


Csak olyat is szeretnék, hogy véletlenszerűen társított képeket is jelenítsen meg egy adott cellában. Illetve, ha képenként tudnék hozzájuk megoldást írni az is király lenne.


És még valami, olyan parancs nincs amivel kettő esetleg három számot dobál be random? (A =véletlen.között paranccsal az a bajom, hogy ha mondjuk 0,4 és 10 között írok be az nem jó nekem, csak pl ha 0,4; 10; esetleg 22 számokat dobálja random)


Sajnos annyira nem értek én az Excelhez, de azért köszönöm aki segíteni próbál, remélem lehet ilyet. Amúgy a táblázat gyakorló szándékkal készül egy vizsgára mivel gyakran vannak ezek a feladatok de kevés minta van a neten ezért csináltam egyet amivel egyszerűbb. Csak kifogott rajtam ez a képes sztori.



2021. dec. 26. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!