Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha rendelkezem Steam kulccsal...

Ha rendelkezem Steam kulccsal egy olyan játékhoz, ami már nem elérhető az áruházban, attól még tudom aktiválni és letölteni?

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan játékhoz árulnak még Steam kulcsokat (megbízható webáruházak is), amik lejárt licenc vagy ilyen-olyan okok miatt nem elérhetők már Steam-en. A kérdésem az lenne, hogy ettől függetlenül ha én külsős oldalról megvásárolok egy hivatalos termékkulcsot, azt felismeri még a Steam és be tudom vele aktiválni a játékot?

2021. dec. 27. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen: a kulcsot felismeri a rendszer, beaktiválja a játékot, hozzáadja a fiókodhoz és le is tudod tölteni játszani.

Attól, hogy egy fejlesztő vagy kiadó visszavonja az áruházból a játékot, csak annyit jelent hogy ott nem lehet többet megvenni. Magából a rendszerből nem törlődik, így a már legenerált kulcsokat fel lehet használni. Ezért is sokszorozódik meg egy olyan kulcs ára ami már nem vásárolható játékhoz tartozik.

2021. dec. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Idén vettem egy dobozos Prey-t, a 2006-os változatot. Már vagy 10 éve nem árulják. Be tudtam aktiválni a kulcsát.
2021. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha más szerverről meg tudod szerezni, persze.
2021. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!