Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni, és...

Honnan tudom letölteni, és használni a Microsoft Outlook nevezetű levelező programot?

Figyelt kérdés
Nem találom a start menüben
2021. dec. 29. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az office csomag része
2021. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Megveszed, és használod.


.... vagy ....


Választasz helyette egy stabilabb, megbízhatóbb, szabványkövetőbb, tök ingyenes levelezőprogramot. Pl. Thunderbird.

Egyik előző munkahelyemen Outlookot használtak, utána kimondhatatlan megkönnyebbülés volt a váltás Thunderbirdre. De az Outlooknál még a néhai Outlook Express is jobb volt. :D

2021. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fizetős Microsoft Office programcsomag - ami elérhető előfizetéses Microsoft 365-ként ( [link] ) vagy egyszer fizetendő Office 2021-ként ( [link] get-started-with-office-2021 ) - része.


A Windows 10-ben van beépített, könnyített levelező, a Posta:

[link]


De van teljesen ingyenes, nyílt forrású, multiplatform alternatíva - mint például a Mozilla Thunderbird:

[link]

2021. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, régen ingyen adták a windowshoz.
2021. dec. 29. 00:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4: Nem, az Outlook mindig is a Microsoft Office része volt, ami mindig fizetős volt.


Ami ingyenes volt, az a "könnyített" Outlook Express ( [link] ), ami a Windows 98-tól a Windows XP-ig volt elérhető - utódja a Windows (Live) Mail ( [link] ) vagyis Windows 10-ben az előbb említett Posta.

2021. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah, értem. Köszönöm.
2021. dec. 29. 01:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy Outlook Express nevű program volt ingyen a géphez. A Sima Outlook akkor is pénzbe került. A mostani ingyenes a Posta nevű, legalábbis Windows 10-ben.
2021. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Windows 10 Posta levelező szolgáltatása tökéletesen megfelel, én is ezt használom (ha csak nincs szükséged az Outlook egyéb funkcióira). A Gmail mellett az Acetelecom-os email is megy rajta (freemailt, egyebet nem próbáltam). Jelenleg 4 email fiók van beállítva és minden funkció tökéletesen működik.
2021. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!