Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb verzió? Am...

Melyik a legjobb verzió? Ami nem igényel "túl" nagy gépigényt, jó az i3 is hozzá, (elég jó Gforce carddal:)?

Figyelt kérdés

3 progi van, amiből a legjobb verzió kell:


1.: Photoshop

2.: CorelDraw

3.: premier Pro / vagy Vegas / vagy ha tudsz jobb videovágó programot akkor szólj..(videóvágást gyakorolni, sztem menne minden vágóprogi, csak én kb 10 éve vágtam utoljára, az akkori Premieren, és az akkori verzió teljesen jól működött, sztem egyszerű is volt használni. És tehetséges is voltam benne!


Csak ne töltsön túl sokat a gép:)...


De mind a 3 programot használnom kell!


Na melyik verzió a legjobb, leghasználhatóbb, leghasznosabb?



U.i:

Szavazásban azt válaszold meg, hogy a mai világban, mivel/melyikkel lehet a legjobban, legegyszerűbben dolgozni!? Melyik programnak van a legtöbb értelme, ha 1-2 év alatt teljesen jó akarok lenni benne, és könnyen, profivá is válhatok benne. (Akár egy plusz képzésre is eljárnék a programmal kapcsolatban.)


Cél:

hogy valamiben tényleg abs jó legyek, és ("főleg") a családi vállalkozásunkban, majd (biztos) stúdióban elhelyezkedjek, mint kvázi hozzáértő szakember.



#szoftver #videóvágó program #program #gyakorlás #Képek kezelése, effektelése #Corell
2021. dec. 29. 02:42
A kérdező szavazást indított:
Photoshop
Corell
Premier Pro
Vegas
Jobb programokat tudok, inkább leírom kommentben
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "legjobb verzió".


Ha professzionális szoftver kell, akkor vedd meg a legfrissebbet/fizess elő rá:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]


Ha drágállod, vagy nem akarsz függni a multinacionális nagyvállalatoktól, vannak ingyenes, nyílt forrású, multiplatform alternatívák (gyakran még munkára is remekül használhatóak) - képszerkesztéshez/rajzoláshoz:

* [link]

* [link] - ez inkább festéshez

* [link] - ez inkább vektorgrafikus grafikához

videoszerkesztéshez:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link] - ez elsősorban 3D-modellező, de van benne videoszerkesztő is

* [link]

* [link]

* [link]

2021. dec. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A videóvágáshoz:

az hogy i3 elég jó geforce carddal az nem mond túl sokat sőt leginkább semmit. A töltés nem ezektől függ...


Részletrzd a konfigot :)

2021. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!