Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a játékomnak ?

Mi a baja a játékomnak ?

Figyelt kérdés
Már 4.-ik hete hogy ez a hiba fenn áll. CS:GO-val lenne a gond mégpedig az hogy versengőkben meg úgy amikor szerókon vagyok egyszer csak megakad a játék és sekép se hang lefagy és kb az egész gépet nem tudom utána kezelni mert a kurzort se látom sehol. Most az előbb kaptam megint 1 hét bant ugyan ezért ez már nem tudom hányadik alkalom de mostkurvára felbasszott hogy miért van ez. Szóval kérlek titeket segítsetek.
2021. dec. 29. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hardverhiba, vegyél új gépet.
2021. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Mikor volt kitakarítva, pasztázva? Ha nem mostanában, akkor ezzel kezdj. A por a legnagyobb ellenség! :)
2021. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor takarítsam ki a gépet ? Újat fix nem veszek mivel nekem ez már a max ennél jobbat nem akarok.
2021. dec. 29. 17:24
 4/5 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Igen. Ecsettel, préslevegős palackkal. (Ez utóbbinál az első pár fújást a levegőbe nyomd, mert vizes.) Paszta cserét, a proci, és hűtője közt: Valamilyen alkoholos, lehetőleg szálmentes anyaggal szedd le a régit. Ha kijön a proci, a hútővel, nem kell megíjedni. Ezt is csak egyfélleképpen lehet visszatenni. Erre figyelj! Paszta? Én régóta Cooler Master pasztát használok, és nem panaszkodom. Kérj segítséget olyantól, aki csinált már ilyet.
2021. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, új proci paszta és új videókártya paszta és full takaítás. Tehát biztos ez volt a gond ?
2021. dec. 30. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!