Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ismeri fel az epic games...

Pillowtalk2216 kérdése:

Nem ismeri fel az epic games launcher a gta v eredeti játékot amit onnan töltöttem le, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok Epic games Launcherben letöltöttem a gta v-öt és újra telepítettem a gépet, de a program filesből ki másoltam és átraktam egy másik meghajtóra a gta-t most amikor újra feltelepítettem a az epic launcher-t, már nem ismeri fel így nem indul a játék sem.. Ezt a kódot adja ki LS-0009

Újra letölteni meg offos mivel olyan helyen élek ahol 500-600 "killobájtal" tölt!

Van valami megoldás erre?

Gta v RP-zek.. discord, ts3, steam, fivem kell ezekhez.



2021. dec. 29. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig más megoldás nincs, csak a program újratelepítése.


Mivel a játék nemcsak a Program Files-ban van benne, bizonyos összetevőit máshová pakolja, illetve a REGISTRY-ben is tesz bejegyzéseket, amelyek a Windows újratelepítése során elvesztek.

2021. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szal, újra le kell töltenem, hiába próbálkozom?
2021. dec. 30. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van.
2021. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálatos, de igazad van.. Köszönöm a választ
2021. dec. 30. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!