Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék egy olyan képszerkes...

Szeretnék egy olyan képszerkesztő programot, amiben lehet képre szöveget rakni. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokat kipróbáltam, de nem igazán jók... vagy egyáltalán nem lehet szöveget rá rakni, vagy ott marad egy keret.. ezek nekem nem jók. Lécci segítsetek. Előre is köszi

S.


2008. dec. 14. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
ezt már a paint is tudja...
2008. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gimp-et. Szinte mindent tud és ingyenes. Itt kaphatsz hozzá segítséget: [link]
2008. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik képszerkesztő képes rá -.-

Pl Paint.

De én a PhotoFiltrét javasolnám.

2008. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok hülye, hogy nem próbáltam a Paintot... ő az, aki keretet csinál... az a bajom vele... am kösz!
2008. dec. 14. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad ott a Paint-ben a keret, ha miután a betűűírást kiválasztod, rákattintasz arra a jelre ami a körrajzolás ikon alatt van (2 van alatta van benne egy sárga kocka, abban pedig egy henger, egy gömb, és egy kisebb kocka). Az egyik ikonnal lesz háttér, a másikkal nem.
2008. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Paint nem megfelelő, kipróbálhatod a HyperSnap-ot.

Amikor szöveget írsz a Szövegszerkesztés/Keretezés/Átlátszóvá tétel>>> elé pipa...akkor nem lesz keret. Hasonló ilyen szempontból mint a Paint....viszont kicsit több funkciót tud.

[link]

2008. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szerintem ha csak szöveget akarsz írni egy képre használ a Paintot ha komolyabbat is szeretnél és is a Photoshopot tudom ajánlani a itt találsz hozzá leírásokat


[link]

2008. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok képnéző-képszerkesztő kipróbálása után már évek óta az ACDSee egy kezdeti és egyszerű verzióját használom ( [link] amely csak az általam, a hétköznapokban leggyakrabban igényelt eszközöket tartalmazza, jól áttekinthetően.

Egyebek mellett : átméretezés, forgatás, színek, lasszó, szövegek felírása . . .

Javasolom kipróbálni.

A program időnként újratelepítést igényel (FotoCanvas), amely a RegCleaner használatával egyszerűen elvégezhető.

2008. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Photo-Brush

[link]


én nagyon szeretem(=

2009. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!