Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ? XP: Irányíthatatlanná vált...

? XP: Irányíthatatlanná vált az egerem és parancsikonok sokaságát hozta létre...

Figyelt kérdés
Az egerem irányíthatatlanná vált és az asztalon kijelölt nagyságrendileg 15 fájlt és mappát, és parancsikonokat hozott létre belőlük. Tehát nem másolatot készített, hanem parancsikonokat, így tehát nem ismerhető fel azonnal, ránézésre, hogy az parancsikon vagy sem. Így tehát mindegyiken végig kell menjek és egyesével a tulajdonságokat meg kell nézzem. Ctrl + Z opció nem működött, amin nagyon meglepődtem. Van ez ellen megoldás? Vannak mappáim, ahol 50+ dokumentum van és a készített parancsikonokat igencsak időigényes lenne kitörölni egyesével végigellenőrizve.

2021. dec. 31. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Először is, egy egér magától értetődően csinál ilyet, nagyobb valószínűséggel kaptál be egy vírust.


Másodszor, a parancsikon nagyon könnyen megkülönböztethető az eredetitől: XP-n még az alapértelmezett neve is "Parancsikon"-nal kezdődik valamint az ikon bal alsó sarkában van a parancsikont jelentő kis nyilacska

2021. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eset Online csökkentett mód + hálózattal.

Ezt futtatnám elsőre. Ingyenes ellenőrzés> [link]

Be kell állítani első alkalommal! Elég csak a C-re futtatni.

2021. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az okot nem írtam: Az asztal, amin van az egér barázdás és mivel lézeres az irányítása, ezért ugrál.


Nem "Parancsikon"-nal kezdődnek nekem a parancsikonok, valamint a bal alsó sarokban sem volt nyíl, ugyanis ki volt kapcsolva. Ezt most átállítottam, így tehát már látszanak a nyilak. Köszönöm!

2021. dec. 31. 20:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont problémám van, mert az asztalon látszódnak a parancsikonoknál a nyilak, viszont mappákban egyáltalán nem. Ez miért van? Hogyan lehet megoldani ezt a problémát?
2021. dec. 31. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Barázda az okozhat meglepetést, legalább nem vírus.


Mappában vannak ikonok ahogy írod, és nincs nyíl; de megnyílnak azért az oldalak?

2021. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez elképesztő! 20:41 és 20:44 között teszteltem le és akkor egyáltalán nem láttam nyilakat a parancsikonoknál. Most viszont gondoltam, hogy bizonyításképpen készítek képeket róla és most pedig már látszódnak a nyilak! :) Lehet, hogy ennyi idő kellett, hogy átváltson mindenhol? Mondjuk sokszor lassú (is) a gépem, tehát elképzelhető. Újraindítva és kijelentkezve azóta nem volt, tehát akkor lehet, hogy időre volt szüksége, míg átállt.
2021. dec. 31. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan is agyon van buherálva a rendszer.
2022. jan. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Total commanderben megnyitod az Asztalt, időpont vagy fájltípus szerinti rendezésre kattintasz, kijelölöd és törlöd a felesleges parancsikonokat.
2022. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es! A beállításokat meg kell tudnia jegyeznie a gépemnek. Bár az is igaz, hogy lassú a gépem, egy újratelepítés nem ártana.


8-as! Köszönöm ezt a megoldási lehetőséget is!

2022. jan. 1. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy újraindítás...az is segít.
2022. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!