Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-ben Hol tárolja a...

Windows XP-ben Hol tárolja a rendszer a biztonsági mentéseket? És hogyan lehet törölni, amikre már nincs szükségem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 12:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

hmmm, érdekes...Egyszerűen csak a "C:\"-be tette.

Viszont egy másik kérdésem van és úgy gondolom, hogy akik erre a kérdésre tudtak volna válaszolni, azok nagy valószínűséggel a következőre is tudnak válaszolni: A rendszer-visszaállítási pontokat hova menti a rendszer és a régieket, amikre már nincs szükségem hogyan lehet törölni?

2022. jan. 2. 12:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Miféle biztonsági mentéseket?
2022. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sdLNULXprj4

Szerintem szinte minden ezután felmerülő gondodra itt megtalálod a választ.

2022. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Start/Programok/Rendszereszközök> itt van a rendszervisszaállítás. Menthetsz, vagy visszaállíthatsz. Itt valahol lehet törölni a pontokat, kivéve a legutolsót. Nincs Xp a gépemen, kb így találod.
2022. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

(2-es! Ami a Rendszereszközökből futtatható "Biztonsági másolat" program)


Köszönöm 3-as!


4-es! Nem látok törlésre lehetőséget, de úgy vagyok vele, ha 1-2 mp alatt létrehozta, akkor nem foglalhat sok helyet, ezért nem éri meg vele foglalkozni. Bár nem tudom...

2022. jan. 2. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Ott van a törlés, ahol a méretet lehet állítani.

Most csak ezt találtam

1> [link]

2> [link]

2022. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen ott, hogy mekkora méretet foglal, csak a maximumot látni: [link]
2022. jan. 2. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:

5/ Nem találtam rendszereszközöket. Nem a felügyeleti eszközökre gondolsz? Nálam ott nálam nincs. [link]

Ezen funkció tudtommal csak a win7 -ben jelent meg és a win10-ig azt használják. [link]


Te talán a rendszer-visszaállításra gondolsz, ami elég vérszegény valami.

Inkább a Macrium Reflect free tendszermentőt használd CD/pen-ről bootolva. Megbízható. [link]

2022. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet speciális fülnél van. De a max területet csökkentsd, ez sok!
2022. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lemezkarbantartó-egyéb beállítások-Legalsó lehetőségnél(több helyet tud stb)...ott törölhetsz Xp-nél.
2022. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!