Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb és miért és...

Melyik a jobb és miért és miben? Xp vagy Wacoom?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy olcsó digitális rajztáblát, de nem tudom melyikre érdemes. Xp vagy Wacom, gondolom a többség a Wacoom mellett döntene. De érdekelne hogy miért miért jobb mint a Xp-pen. Gyors válaszokat szeretnék! Lányomnak lenne utóajándék, sajnos karácsonyra nem kapott semmit sem, így utólag szeretném odaadni az ajándékát.

2022. jan. 2. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
XP-PEN Star 03 néztem ki magamnak, de őszíntén nem tudom melyik lenne a jobb. Melyiket ajánlanátok és miért?
2022. jan. 2. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
A wacom minden, csak nem olcsó, de egyébként ipari standardnak számít, nagyon nem lehet vele mellé nyúlni, csakhát ára is van rendesen.
2022. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Valószínűleg már megvetted de egyébként xp-pen elég, de azt is az eredeti oldalrol mivel itthon 30 ezerért is láttam holott csak 18

Wacom már rég nem a top helyen van.

Ugyan azt tudja mint az xpen csak az xpen nagyobb és olcsóbb.

A kijelzős rajztábláknál is mar a huion viszi a pálmát egyáltalán nem éri meg a wacom

2022. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!