Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP: Tálcán lévő...

Windows XP: Tálcán lévő Hivatkozások opció + Tudok olyat csinálni, hogy Chrome-ban Inkognitó módban nyíljon meg egyszerre egy ablakban 4-5 vagy több weboldal?

Figyelt kérdés

Az első kérdés az, hogy hogyan tudok úgy hivatkozást betenni a Hivatkozások opcióba, hogy az inkognitó módban nyíljon meg?


A második kérdéshez kiegészítés: Ezeket a weboldalakat egyszerre szoktam megnyitni.



2022. jan. 3. 12:19
 1/2 Szirty ***** válasza:
100%

Ráfeszültél az XP-re? :)


Ezt tanulmányozd.

[link]


Ha megtaláltad a megfelelőt írj egy cmd file-t és csinálj neki egy ikont.

2022. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen :) Sok dolgot kell testre szabnom, mivel gyorsan közlekedem a rendszerben, ezért számomra fontos, hogy optimális működésű, zökkenőmentes és minél gyorsabb legyen. Bár lehet, hogy ezzel a 3 szóval és kifejezéssel ugyanazt írtam. :D


Köszönöm szépen! :)

Tanulmányozom a linket és szerintem még visszatérek hozzád a cmd-vel kapcsolatban, mert sajnos nem értek minden alap dolog megvalósításához.

2022. jan. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!