Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok zene...

Milyen programmal tudok zene alá képeket rakni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták a Windows Movie Makert-t, de nincs rajta a Win 7-en, illetve a másik gépemen sem ami már Win 10. Budapestről szeretnék képeket rakni egy szép magyar zene alá. Hogy érhetném el ezt a Movie Makert? Emlékszem mikor még régen Xp-m volt azon alapból rajta volt. Most a 7en és a 10en miért nincs? Ha egyáltalán tényleg alkalmas az a program erre. Esetleg van valami más program, amivel nem kell sokat bíbelődni? Nem vagyok nagy számítógépes guru, de ezt a képes klipet mindenképp meg akarom csinálni. Köszi előre is.:)

2022. jan. 3. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Innen letöltheted a Movie Makert újabb Windowsokra.

2022. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen ingyenes videoszerkesztő jó hozzá, nem feltétlenül a MovieMaker
2022. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. OpenShot. Szerintem Movie Maker után nem egy atomfizika elsajátítani (ha valahol elakadsz, javaslom, keress interneten leírásokat róla, Youtube-on például rengeteg videó van ezzel kapcsolatban), és egyébként jóval profibb cucc (is tud lenni, ha akarod), mint a Movie Maker.
2022. jan. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De egyébként beszerezhető még a Movie Maker telepítője, bár nem tudom, hogy Win10-zel működik-e. Rákeresel a wlsetup-all-hu kifejezésre (a telepítője neve ez), és az első pár találat között ott lesz.
2022. jan. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Open Shot+1

Amirt szeretnél csinálni, arra tökéletesen megfelel(meg még sokkal többre is).

[link]

Teljesen ingyenes és magyarul is tud.

2022. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!