Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak jó prezentációs programok?

Vannak jó prezentációs programok?

Figyelt kérdés

Pl ha egy kivetítőn prezentálnak valamit, több száz, vagy akár több ezer ember elött!?


Milyen programokat szoktak használni prezentációkhoz, a nagy (multinacionális) cégek?



2022. jan. 5. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem PowerPoint-ban is össze lehet rakni iszonyat smooth animációkat és rohadt jó preziket, de hogy fogalmam sincs, hogy kell, az is biztos. Na meg grafikusi érzékem sincs.
2022. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Professzionális szférában pont egy magyar termék az egyik legjobb. Mondjuk annak ellenére, h magyar, szerintem itthon van talán a legkevesbe elterjedve :D egyebkent iszonyatosan profi szoftver, de nehéz vele jó prezentációkat összerakni, sokkal több idő mint pptben, viszont az eredmény teljesen más lesz
2022. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A powerpoint az mióta magyar? Még csak nem is európai.
2022. jan. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3, a második a preziről beszél
2022. jan. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, bocs az pont kimaradt, igen a prezi nevű szoftverrol beszelek
2022. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval az csak szerintem van túlhypolva? Az mondjuk beszédes, hogy azt írtad, teljesen más lesz az eredmény, nem azt hogy jobb. Én mondjuk csak 1 prezis prezit láttam, azt is több éve, de nem voltam elájulva. Szerintem a forma inkábbent a tartalom rovására, illetve egy felkészületlen prezentálót nem tudom hogy kisegít-e, míg aki vágja a témát annak tökmindegy.
2022. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Azt azert leszogeznem, hogy a prezentacio minoseget nem a program adja, sokkal inkabb az eloado es amit elmond. Pptben is lehet jo prezentaciot osszerakni, es preziben is szart. En szemely szerint jobban preferalom a prezit, de ugye kinek a pap kinek a papne
2022. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!