Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én érzékelem azt, hogy a...

Csak én érzékelem azt, hogy a minőség rohamosan romlik ráadásul olyan szinten, hogy sokszor használatra alkalmatlan az adott program?

Figyelt kérdés

Egyre több esetben ütközök olyanba, hogy adott volt egy korábbi szoftver az adott funkcióra, de azt lecserélték egy újra, aminek a kinézete bár modernebb (nem mintha különösebben energiát fordítottak volna rá) azonban teljességgel használhatatlan.

Például ott az Erste új netbank alkalmazása: sokszor olyan lassan tölt be, hogy végül timeoutol az oldal. Arról nem is beszélve, hogy a mobil appon keresztül akarja azonosítani magát, ami konkrétan nem működik, és black magic kell ahhoz, hogy előcsiholja belőle az ember az sms-es azonosítást.

A máv új online jegyvásárlási platformjáról nem is beszélve. Az egy dolog, hogy mobilról nem működik. De mire egyáltalán betölt az oldal... Mi tud annyit töltődni egy egyszerű listázáson? Amikor meg már azt hiszed, gofy sikerül megvenned a nyomorult jegyeket, akkor felugrik egy figyelmeztetés, hogy viselj maszkot, majd miután le OKézod, jössz rá, hogy ezzel a lendülettel törtölt is minden adatot amit bevitél és kezdheted elölről. Egyáltalán miért érdekli őket a születési dátumom? Nem elég, hogy milyen korosztályba esem... ?

Most meg éppen az office-al szíok már 2 órájára, mert viccen kívül 5 percenként lefagy és 10 perc mire magához tér. Hogy a fenébe állítsak így össze bármilyen tananyagot? Már 3 órája kész vagyok, de 2-t javítok a formázáson ez meg grátiszba elcsesz nekem 4-et. A lényeg, hogy fizettem érte. Az a vicc, hogy ezen a gépen gond nélkül elfutnak a full 3D grafikás játékok, de egy szaros szövegszerkesztő meg lefagy... Wtf?



2022. jan. 6. 00:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!