Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a pullface "képszerkesztőt" a mobilomra ingyenesen? Vagy ajánlanátok még ilyen jó kis progit, ami ingyenes?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson telefonra kéne...Letöltöttem már ezt a pullface nevű programot,de sajnos nem jön be,és az írja ki,hogy: java.lang.IllegalStateException: This phone is not supported by FullFace.

Please visit www.pullface.com for more information.

Szeretném ezt a programot,és próbáltam már több helyről is letölteni,de ami ingyenes volt,ott nem jött be :S, máshol, meg ahol néztem,mindegyik fizetős.Szóval lécci segítsetek!Vagy nekem jó egy hasonló,esetleg jobb progi is:D.Előre is köszi aki megpróbál segíteni:)


2008. dec. 14. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van egy kis "bemutató" a pullface programról.

2008. dec. 14. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
én torrentről szedtem le még vagy egy éve. azóta a mobilon van. csak annyit tudok mondani keress kitartóan, és lehetőleg ilyen packokat tölts le, én is úgy szedtem le
2008. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen,keresgéltem 3 napig,és végre megtaláltam,hogy ne legyen megválaszolatlan a kérdés inkább ide beillesztem,ahonnan lelehet tölteni::)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. dec. 15. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
én is szeretném letölteni, de a link amit irtál, már elévült.. :S
2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!