Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Arma 3 nevű játékkal vagy...

Az Arma 3 nevű játékkal vagy esetleg másik programmal valahogy meg lehet oldani az alábbi dolgot?

Figyelt kérdés

Tehát azt szeretném elérni hogy egy olyan játékot vagy programot találják, ahol egy katona statikus helyen áll, és megfigyeli a környezetet nagyobb távolságból. Az lenne a legjobb ha az ellenséges célok mozgását ( amit megfogyelnek) én tudnám irànyítani, és lennének benne harcjárművek is. Ha erre lenne valamilyen külön mod vagy hack a játékon belül az jó lenne.

Munkahelyi gyakorlás ennek a dolognak a célja.



2022. jan. 9. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kivétel nélkül minden problémádra a megoldás: ArmA 3 3DEN Editor


https://www.youtube.com/watch?v=kynF_6kRGMg


Bármit meg tudsz csinálni, ha esetleg ismerted az The Elder Scrolls Construction Set-et, akkor ugyan ezt képzeld el. Minden lerakott modell minden paraméterét be tudod állítani, bármilyen fegyvert a kezébe tudsz adni, bármilyen szakaszt, egységet fel tudsz állítani.


Én például azzal szórakoztam, hogy az egyik küldetést betöltöttem (ez egy külön procedúra, de ha rákeresel, akkor leírják hogy kell), majd az irányítandó karakter egységéhez hozzárendeltem egy 20 fős tüzérszakaszt, akik a térkép másik pontjáról parancsra szórták az áldást (füst / HE) ahova kértem :D Nagyon vicces volt.


Ajánlom még, hogy ezeket a modokat tedd fel, vagy nézz szét ebben az irányban:


https://www.youtube.com/watch?v=Nv3olgnvCQY

2022. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam privátot
2022. jan. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!