Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft 365 Egyszemélyes...

Microsoft 365 Egyszemélyes verzió HUN dobozos irodai programcsomag, 5 készülék, 1 felhasználó, 12 hó szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Drágának nem drága, a kérdés az, hogy neked mennyire van szükséged rá. Én egy kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt 5 évben hányszor kellett otthon MS Office programot indítanom. Adott esetben, kompatibilitási okokból szükség lehet rá, minden másra viszont teljesen jó a LibreOffice, az M365 ingyenes változata vagy a Google Docs, a WPS Office...
2022. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem szerkesztek online dokumentumokat senkivel (meg egyébként se igazán tudom hogy a 365 mivel tudna többet) nekem nem éri meg, akkor már a sima office-hez neten digitális licencet venni éri meg.
2022. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 és #2 szemét elkerülte a lényeg: ezért 1TB OneDrive tárhely is jár a 12 hónapra. Igen, megéri, rengetegen vesznek ilyen O365 csomagot (vagy családit, ami 5x1TB).


Viszonyításképp: így havi 1183Ft-ért kapsz 1TB felhőtárhelyet. Google Drive-nál ennyiért 200GB-ot kapsz.

2022. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi pénzért tényleg jó vásár, de nekem például erre sincs szükségem. Az otthoni routeremre rá van dugva egy 1TB-os HDD, a router van sftp szerver és Owncloud is, nekem ez így tökéletes. De ha átlagos felhasználó lennék, lehet, hogy én is az M365-öt venném.
2022. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!